Bez kategorii,Pozostałe wpisy

Dobry początek! :)

              

     Pewnego listopadowego dnia, wpadłam na pewien pomysł ….. 


W internecie pełno jest blogów o tematyce kosmetycznej (które z resztą sama lubię czytać :)). Szukać informacji na temat danych kosmetyków, czytać opinię i porównywać składy kosmetyków.

 Od pewnego czasu mam bzika na punkcie naturalnych kosmetyków i staram się stopniowo zamieniać obecne kosmetyki na bardziej naturalne, z dobrym składem. Z racji kierunku na którym studiuje zdobywam wiedzę na temat kosmetyków, ich składu, zastosowania itd i coraz bardziej jestem świadoma tego co używam. I chciałabym się z wami dzielić swoją wiedzą! 🙂

Kiedyś by mi nawet do głowy nie przyszło, że kosmetyki drogeryjne, mogą mieć tak złe składy i w pewnym stopniu jakoś wpływać na nasz organizm. 

 I……  w pewnym momencie zaczęłam myśleć, że może sama bym spróbowała coś takiego stworzyć. Na początku przeraziła mnie ta myśl, że nie dam rady, że i tak mam dużo obowiązków, studia, naukę itd. …. Nawet podzieliłam się swoim pomysłem z przyjaciółką żeby mnie odwiodła od tego pomysłu, coś w stylu „Usiądź i poczekaj aż Ci przejdzie” 

Ale zaskoczyła mnie gdy powiedziała : „Próbuj. To fajny pomysł” 


Więc myślę,że jak nie spróbuje to nie będę wiedziała czy to był dobry pomysł. 🙂

Więc, zaczynam  🙂


Chciałabym na moim blogu pokazywać kosmetyki których używam i dzielić się z wami opiniami o nich. 

Większość kosmetyków ma dobre składy i przystępne ceny, więc myślę, że  mogę pomóc  osobom, które zaczynają się interesować naturalnymi kosmetykami i dla których skład ma znaczenie. 🙂

Pozdrawiam,
Ola 🙂Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *