Bez kategorii

Moja droga do otworzenia własnej firmy kosmetycznej i spełniania marzeń.

Droga do spełnienia marzeń jest często długa i zawiła. Często boimy się podjąć tego pierwszego kroku, żeby zacząć działać. Większość ludzi obawia się tego, że sobie nie poradzi, że może stracić pieniądze, które zainwestowało. Jednak czy warto rezygnować z marzeń, które gdzieś tam z tyłu głowy Cię cały czas wołają, poddając się strachowi? NIE 🙂

Czas cały czas ucieka, nie masz na to wpływu. Ale masz wpływ na to jak ten czas spędzisz, co zrealizujesz, co uda Ci się wykonać w kierunku swoich marzeń i celów.

Często potrzebujemy motywacji do działania. Dla niektórych może być to szczera rozmowa z kimś bliskim , która doda mu energii do działania, dla drugiej osoby motywacją może być zakup kursu dotyczący tematu, ktory chciałby rozwijać a dla innych chęć zmiany życia na lepsze (lub wszystko może dotyczyć jednej osoby).

Ja mocno czuję, że chciałabym coś zmienić w swoim życiu. Chciałabym zacząć działać i rozwijać się w tematyce która mnie interesuje – czyli w produkcji kosmetyków,

Z czym to się wiąże? Jakie są poszczególne etapy otwierania firmy kosmetycznej?

Generalnie temat produkcji kosmetyków jest trochę tematem tabu. Producenci nie chętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi i niestety w internecie też ciężko mi było znaleźć takie informacje.

Na szczęście trafiłam na Panią Małgosię, która prowadzi kursy na temat otwierania firmy kosmetycznej. Ilość wiedzy połączona z ogromem doświadczenia, wskazówek (żeby uniknąć błędów, które kiedyś sama popełniła) jest przeogromna. Ten kurs jest zbiorem bardzo cennej wiedzy ale również psychologii. Tematy, które są poruszane w tym kursie pozwalają nam przede wszystkim poznać siebie, swoje blokady, słabości ale również mocne strony i zalety, które warto wykorzystać w procesie otwierania swojego wymarzonego biznesu.

Myśl, żeby zacząć produkować kosmetyki kiełkowała u mnie już kilka lat temu, ale zawsze puszczałam tą myśl z obawy, że nie dam rady tego zrealizować, że to jeszcze nie ten moment. I ostatnio, gdy znowu przyszła do mnie ta myśl o tworzeniu komsetyków powiedziałam sobie, że tym razem już nie odpuszczę i będę robić wszystko żeby te marzenie zrealizować. Zakup kursu u Pani Małgosi z firmy Zmydlona jest dla mnie ogromną motywacją i uczuciem prowadzenia za rękę.

Czasami do działania potrzebna jest motywacja. Ale jak już tą motywację masz i czujesz, że to jest to co chcesz w życiu robić to po prostu płyniesz. Nigdy nie pozwalaj swoim myślom utonąć. Zawsze pomimo nawet największych trudności wypływaj na powierzchnie i pływaj szczęśliwa. To jest moja myśl, która dodaje mi siły do działania.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *