Mam na imię Ola i mam 24 lata. Od paru lat prowadzę bloga i profil na Instagramie o tematyce kosmetycznej. Na Instagramie recenzuję kosmetyki, dzielę się z Wami opiniami o produktach, pokazuję nowości kosmetyczne a także przepisy na własne kosmetyki.

Ukończyłam studia na kierunku kosmetologii na Wydziale Nauk o Zdrowiu Mazowieckiej Uczelni Publicznej. W przyszłości planuję studia magisterskie na kierunku chemia kosmetyczna. Swoją przyszłość wiąże z produkcją kosmetyków.

– Dlaczego zaczęłam pisać bloga?

– Pomysł na prowadzenie bloga przyszedł tak po prostu.. być może ze względu na to, że w tym czasie zamawiałam beauty boxy, z których miałam bardzo dużo kosmetyków. Ale nie podjęłam się od razu pisania. Długo ten pomysł był tylko w mojej głowie. Ale pewnego dnia postanowiłam podzielić się nim z moją przyjaciółką, myślałam że odwiedzie mnie od tego pomysłu, ale bardzo mnie zaskoczyła, gdy powiedziała „Próbuj. To fajny pomysł” Więc spróbowałam i nie żałuję tego.

– O czym jest ten blog?

– Na początku chciałam na nim po prostu dzielić się z wami opiniami o różnych kosmetykach, analizować składy i przedstawiałam wam zawartość Chillboxów.
Aktualnie dzięki wiedzy, którą cały czas zdobywam, postanowiłam zmienić trochę tematy poruszane na blogu. Chcę dzielić się z Wami moją wiedzą. Przedstawiać rzetelne i sprawdzone informacje dotyczące składników kosmetyków, jednocześnie uświadamiając Was na ich temat.

– Co planuje robić w życiu?

Planowałam studia magisterskie na kierunku podologia i myślałam, że praca w gabinecie kosmetologicznym to jest coś dla mnie… ale podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko kosmetologa w salonie kosmetologicznym Pani, która przeprowadzała rekrutacje zauważyła, że moją mocną stroną jest zdecydowanie chemia i składy kosmetyków. Uświadomiła mi tym samym, że zdecydowanie powinnam rozwijać się w tym temacie, bo jest to coś, co uwielbiam robić. 🙂 I dlatego aktualnie myślę o studiach magisterskich na kierunku chemia kosmetyczna. 

Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła Wam się pochwalić moim nowym projektem! 💗

 

Koniecznie śledźcie mojego bloga oraz Instagrama!  💗💗💗